Álláshirdetés – Informatikai hálózatépítő és üzemeltető

Update: Sokan kérdezték milyen végzettség szükséges az állás betöltéséhez. Szerintem a legjobb a villanyszerelő, de simán jó egy olyan informatikus is, aki jó érzéssel vállalja a kábelek befűzését, szerelését. (Pichner Péter ügyvezető)

A Macrotel Kft informatikai hálózatépítő munkatársat keres. Ha megfelel az elvárásoknak és szívesen dolgozna csapatunkban örömmel vesszük jelentkezését.

A feladat leírása:

A hálózatépítő feladata ügyfeleink telephelyein új informatikai és távközlési hálózatok kiépítése valamint a már meglévők üzemeltetése. Új hálózat kiépítésekor a kábelek behúzása és a végpontok készre szerelése, mérése. A kiépített hálózathoz csatlakoztatni kell a végberendezéseket, melyeket egyszerűbb esetekben üzembe is kell helyezni. Meglévő hálózat esetén a hálózat hibáinak felderítése, a hibák meghatározása és kijavítása a feladat.

Az ideális jelölt képes:

  • Réz alapú informatikai hálózatokat szerelni
  • Optikai informatikai hálózatokat szerelni
  • Hagyományos távközlési hálózatokat szerelni, kábelrendezőket telepíteni és konfigurálni

Leggyakrabban alkalmazott technológiák:

  • 60% UTP és FTP Category 5E, 6, 6A, 7 hálózat
  • 20% Mono- és multimódusú optikai hálózat
  • 10% Hagyományos telefon és távközlési hálózat
  • 10% Egyéb hálózat

További elvárásaink:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Pontos és hatékony munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Csapat-központú gondolkodás

 Amit kínálunk:

  • Mentor a betanulási időszakra
  • Jó csapat és hangulat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Előremutató technológiák, platformok és eszközök gyakorlati alkalmazása a mindennapi munkavégzés során
  • Biztos jövedelem

Jelentkezését email-ben az allas@macrotel.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk. Jelentkezési határidő: 2014. január 20. A beküldött anyagokat bizalmasan kezeljük.

IT hálózat

Hozzászólások lezárva.