Álláslehetőség – IT technikus

Rendszergazdáink munkájának támogatására új technikus kollégát keresünk. Az alábbi tulajdonságok elvártak:

  • Legyél nyitott, lelkes és kreatív, olyan aki nemcsak fejlődni akar, de tesz is érte
  • A munkádat precízen és pontosan végezd önállóan, de ha kell csapattagként is
  • Vállalj felelősséget a munkádért
  • Legyen min.3 év szakmai tapasztalatod
  • Alapfokú angol nyelvtudással és legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezz
  • Legyen “B” típusú  jogosítványod és autóvezetési tapasztalatod

Feladat:

  • Cégek informatikai rendszerének üzemeltetése
  • PC, laptop,router, nyomtató, és egyéb informatikai eszközök telepítése, beállítása, javítása
  • Windows szerver üzemeltetése
  • Kamerás megfigyelőrendszerek  felügyelete
  • Windows, Office és egyéb irodai szoftverek felhasználói támogatása

Amivel kitűnhetsz a pályázók közül:

  • Erős Windows rendszergazdai és hálózati ismeretekkel rendelkezel
  • Magas fokú precizitássalés dokumentálási készséggel bírsz
  • Szereted folyamatosan képezni magad, utánajárni dolgoknak, új ötletekkel előállni.

A munkakör előnyei:

  • Mi hosszútávra tervezünk veled, ezért időt és energiát szánunk arra, hogy fejlődj
  • Része lehetsz egy dinamikusan fejlődő csapatnak
  • Mindig a legújabb technológiákkal találkozhatsz
  • Változatos munka, folyamatos kihívások
  • Normál munkaidő
  • Céges autót, telefont és notebookot biztosítunk

Ha magadra ismertél várjuk jelentkezésed az allas@macrotel.hu címen.

IT

Hozzászólások lezárva.